تبلیغات
منتظران مهدی - مراقبت در فضای مجازی
یا اباصالح المهدی سلام مهربانم
قلب پاره پاره ام بهانه می گیرد
جوابش با خودت
اللهم عجل لولیک الفرج ...
فضای مجازی

غروب شد
خورشید رفت.
آفتابگردان دنبال خورشید می‌گشت.
ستاره‌ای چشمک زد.
آفتابگردان سرش را پایین انداخت!
گل‌ها هرگز خیانت نمی‌کنند.

خانم‌ها و دخترخانم‌هایی که در فضای مجازی سایت‌ها و وبلاگ‌ها کار می‌کنند، هوشیار باشند. از آنجایی که خانم‌ها از نظر روان‌شناختی وابسته‌تر، عشق‌پذیرتر، قدرت تخیل بالاتر، عاطفی‌تر و عرفانی‌تر از مردان‌اند، زودتر درگیر روابط احساسی می‌شوند.
برخی از خانم‌ها گول ظاهر را می‌خورند. البته منظورم این نیست که مردان گول نمی‌خورند، الان بحث درباره خانم‌ها و دختر خانم‌هاست. در فضای مجازی هم این امکان هست که افراد به دلیل تصورات خود، محتوای ضمیر ناهشیار و قدرت تخیل بالا فریب بخورند.
فضای مجازی قوه تخدیر کننده و اغفال کننده بالایی دارد؛ زیرا در آنجا ضمیر ناهشیار و قوه خیال ما فعال می‌‌شود و دنبال فرد دلخواه خود می‌گردنند.

باید مراقب بود. ذهن در برداشت اول اینگونه برداشت می‌کند که کاربران سایت‌های‌ دینی همه متدین هستند. نه این طور نیست، برخی از کاربران ممکن است با لعاب مذهبی در قالب آی دی ای با معنا و حتی پست‌های زیبا اقدام به آغاز ارتباط با خانم‌ها یا دخترخانم‌ها کنند. این افراد که زیرک و موذی هم هستند با شیوه‌های خزنده و نرم به دنبال شکار به راه می‌افتند.

آشنایی با این شیوه‌ها که در زیر می‌آیند، می‌تواند به سلامت و امنیت ما کمک کند:

چون شما خواهر متدینی هستید، از شما می‌خواهم که در گزینش و شناختن نامزدم به من کمک کنید. یا اینکه چون شما خانم هستید روحیه خانم‌ها را بهتر می‌شناسید. راهنمایی‌ام کنید که چگونه با همسرم برخورد کنم؟ بعد از بحث‌های طولانی و ایجاد وابستگی به شما می‌گوید که همسری ندارد!
شما تجربه زیادی در سایت دارید از شما کمک می‌خواهم تا با کار در سایت آشنا شوم.
شما متن‌ها و پست‌های زیبایی در رابطه با … دارید، لطف کنید در این موضوع کمکم کنید.
ممکن است خودش را خانم معرفی ‌کند و در پیام خصوصی ارتباط را صمیمی کند و سپس تخلیه اطلاعاتی و …
ممکن است خودش را استاد عرفان و اخلاق معرفی ‌کند.

طراحی و کدنویسی : ثامن تم
Template By : Samentheme.ir